datum dag tijd wedstrijd en vorm handicapcategorie
25-mrt za 09:00-11:30 openingswedstrijd Zweedse wedstrijd 1 t/m 6
26-mrt zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
01-apr za   starterscup Crayestein
02-apr zo 09.00-11.30 stableford 1 t/m 6
08-apr za 09:00-11:30 open golfdag Crayestein/GCMerwelanden
09-apr zo 09.00-11.30 Stableford 1 t/m 6
12-apr wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 1 1 t/m 6
15-apr za 09:00-11:30 beginners en nieuwe leden 1 t/m 6
16-apr zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
17-apr ma 12.00 shotgun yellow ball Texas scramble ambrose 1 t/m 6
22-apr za 09.00-11.30 regenboogwedstrijd rood stableford 1 t/m 6
23-apr zo      
27-apr do 12.00 shotgun oranjewedstrijd Texas scr. vanaf oranje 1 t/m 6
29-apr za 09:00-12:30 voorjaarsbokaal strokeplay 1&2
      voorjaarsbokaal stableford 3&4 / 5&6
30-apr zo      
03-mei wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 2 1 t/m 6
06-mei za 09.00-11.30 stableford 1 t/m 6
07-mei zo      
13-mei za 09:00-12:30 maandbeker strokeplay 1&2
      maandbeker stableford 3&4 / 5&6
14-mei zo   starterscup Crayestein
17-mei wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 3 1 t/m 6
20-mei za 09.00-11.30 stableford 1 t/m 6
21-mei zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
25-mei do 09:00-11:30 familiewedstrijd greensome stableford 1 t/m 6
27-mei za      
28-mei zo 09.00-11.30 regenboogwedstrijd oranje stableford 1 t/m 6
31-mei wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 4 1 t/m 6
03-jun za 09.00-11.30 stableford 1 t/m 6
04-jun zo      
05-jun ma 12.00 shotgun echtparen/partners greensome 1 t/m 6
10-jun za   starterscup Crayestein
11-jun zo 09:00-12:30 maandbeker strokeplay 1&2
      maandbeker stableford 3&4 / 5&6
14-jun wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 5 1 t/m 6
17-jun za 09.00-11.30 regenboogwedstrijd geel stableford 1 t/m 6
18-jun zo 10:30-11:30 jeugd kampioenschap jeugdcommissie
24-jun za 09:00-12:30 Voorzittersbokaal strokeplay 1&2
      Voorzittersbokaal stableford 3&4 / 5&6
25-jun zo      
28-jun wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 6 1 t/m 6
01-jul za 09:00-12:30 maandbeker strokeplay 1&2
      maandbeker stableford 3&4 / 5&6
02-jul zo   starterscup Crayestein
08-jul za      
09-jul zo 12.00 shotgun voorronde handicart / greensome 1 t/m 6
10-jul ma   Clubweek  
11-jul di   Clubweek  
12-jul wo   Clubweek  
13-jul do   Clubweek  
14-jul vr   Clubweek  
15-jul za   Matchplay kampioenschap Halve finale
16-jul zo   Matchplay kampioenschap Finale
16-jul zo 11:00-13:30 Texas scramble met Texas BBQ 1 t/m 6
19-jul wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 7 1 t/m 6
22-jul za 09.00-11.30 regenboogwedstrijd afsluiting stableford 1 t/m 6
23-jul zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
29-jul za      
30-jul zo 12.00 shotgun British open Texas scr. ambrose 1 t/m 6
02-aug wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 8 1 t/m 6
05-aug za 09:00-12:30 maandbeker strokeplay 1&2
      maandbeker stableford 3&4 / 5&6
06-aug zo      
12-aug za 09.00-11.30 stableford 1 t/m 6
13-aug zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
16-aug wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 9 1 t/m 6
19-aug za 07.30-15.00 strokeplaykampioenschappen Technische commissie
      dames hcp 24,0 en heren hcp 22,4  
      dames 2x 18 holes, heren 2x 18 holes  
20-aug zo 07.30-15.00 strokeplaykampioenschappen Technische commissie
      dames 1x 18 holes, heren 2x 18 holes  
26-aug za      
27-aug zo 12.00 shotgun non-echtparenwedstrijd greensome 1 t/m 6
28-aug ma   NSO Crayestein
29-aug di   NSO Crayestein
30-aug wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 10 1 t/m 6
02-sep za 08.00-14.00 senioren strokeplaykampioenschappen technische commissie
      dames hcp 28.0 en heren hcp 24.0  
      dames en heren 1 x 18 holes  
03-sep zo   senioren strokeplay  
      dames en heren 1 x 18 holes  
06-sep wo   battle of the cities heren senioren
09-sep za   starterscup Crayestein
10-sep zo 09:00-12:30 maandbeker strokeplay 1&2
      maandbeker stableford 3&4 / 5&6
13-sep wo 16.30-18.30 Zomeravondcompetitie 11 1 t/m 6
16-sep za 12:00 Commissiedag Bestuur
17-sep zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
  zo 09.00-10.30 Stableford 1 t/m 6
23-sep za 09:00-11:30 beginners en nieuwe leden 1 t/m 6
24-sep zo 12.00 shotgun greenkeeperswedstrijd Texas scr. ambrose 1 t/m 6
30-sep za      
01-okt zo 12:00 bubbelcup 1 t/m 6 Crayestein
07-okt za   starterscup Crayestein
08-okt zo 09:00-12:30 maandbeker strokeplay 1&2
      maandbeker stableford 3&4 / 5&6
14-okt za 11.00 shotgun afsluiting Z.A.C. stableford 1 t/m 6
15-okt zo      
21-okt za 09.00-11.30 vossenjacht Greensome 1 t/m 6
22-okt zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
28-okt za      
29-okt zo 09.00-11.30 slotwedstrijd four ball better ball 1 t/m 6
04-nov za 10:30-11:30 winterwedstrijd 1 1 t/m 6
19-nov zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
25-nov za 10:30-11:30 winterwedstrijd 2 1 t/m 6
16-dec za 10:30-11:30 winterwedstrijd 3 1 t/m 6
17-dec zo 10:30-11:30 jeugdwedstrijd jeugdcommissie
20-jan-18 za 10:30-11:30 winterwedstrijd 4 1 t/m 6
9-feb-18 vr 18:00 Midwinterwedstrijd   
10-mrt-18 za 10:30-11:30 winterwedstrijd 5 1 t/m 6
         
    categorie handicap  
    1 Plus – 4,4  
    2 4,5-11,4  
    3 11,5-18,4  
    4 18,5-26,4  
    5 26,5-36,0  
    6 36,1-54,0  

Klik voor onze facebook pagina

Klik op een afbeelding voor een vergroting of om naar de fotogalerij te gaan

 

 

ZAC 2017
 
Greenkeeperswedstrijd
 
Commissiedag
 
Seniorenstrokeplay
 
Non-echtparen
 
Strokeplaykampioenschap 2017
 
British Open
 
Matchplaykampioenschap 2017
 
Handicart 2017
 
Echtparen-Partners